• تعهد

  تعهد و مسئولیت‌پذیری یکی از عوامل مهم موفقیت در اجرای پروژه‌های تبلیغاتی است. افراد متعهد و مسئولیت پذیر به علت پاسخگو بودن قابل اعتماد ترند و همکاری با این افراد آرامش بخش است. در کانون تبلیغاتی خورشید، تعهد یکی از شعارهای پایه و همیشگی است که سرلوحه تمام امور قرارگرفته است. پاسخگویی همیشگی و برخورد صمیمانه با مشتریان و جلب رضایت آنان از اصول کاری خورشید است.

 • تجربه و تخصص

  تجربه و تخصص دو بال پرواز یک مجموعه در مسیر موفقیت هستند. بدون هر یک از این دو اصل تأثیرگذار، رسیدن به اوج موفقیت امکان‌پذیر نخواهد بود. یکی از بزرگ‌ترین امتیازات کانون تبلیغاتی خورشید همکاری با افرادی است که علاوه بر تخصص و دانش تئوری، از تجربه بسیار بالایی درزمینهٔ تبلیغات بهره می‌برند. تجربه‌ای گران‌بها که حاصل سالها فعالیت تبلیغاتی در رسانه‌های گوناگون می‌باشد.

 • تولید

  گروه تولید کانون تبلیغاتی خورشید از باتجربه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین افراد این حوزه تشکیل‌شده که سابقه تولید صدها تیزر تبلیغاتی و فیلم صنعتی را در سابقه خود دارا می‌باشند. کارگردانان، تصویربرداران، طراحان صحنه و لباس و متخصصین جلوه‌های ویژه در کنار توانمندترین مدیران تولید در این گروه گرد هم آمده‌اند تا ایده‌های پرداخته‌شده در اتاق فکر را به بهترین شکل اجرا نمایند.

 • خلاقیت

  اولین و مهم‌ترین اصل در تبلیغات به‌کارگیری خلاقیت است. یک پیام تبلیغاتی باید پیش از هر چیز نوآورانه و مبتکرانه باشد تا در میان هیاهوی روزمره در ذهن مخاطب نفوذ کرده و در رقابتی سنگین با دیگر پیام‌ها راهی به‌سوی فکر و قلب مشتری باز کند. در کانون تبلیغاتی خورشید، خلاقیت تنها یک شعار نیست ... گروه ایده پردازی خورشید از خوش فکرترین و خلاق‌ترین افراد فعال در این زمینه شکل گرفته و بسیاری از تبلیغات خلاقانه سال‌های اخیر حاصل نواندیشی این گروه بوده است.